Hakkımızda

ugur amortisor

Amortisör Tamirinde 20 Yılı Aşkın Tecrübe

Uğur Amortisör 1996 yılında İkitelli 'de kurulmuş amortisör tamiri yapan bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli malzeme kullanımı ve müşteri memnuniyetini önemseyen Uğur Amortisör yıllardır sektörde yer almasıyla birlikte artık uzmanlığınıda hizmetine yansıtmaya başlamıştır. Son 7-8 yılda özellikle İstanbul 'da aranılan amortisör tamircisi haline gelmiş. Bu ün ve müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedeflemektedir.

  • Binek Araçlarda 1 Yıl, Ticari Araçlarda 6 Ay Garantili Tamir
  • Randevulu Çalışma Sistemi ile Saatlerce Beklemeye Son
  • Kaliteli Malzeme Kullanımı ile Uzun Ömürlü Performans
  • Müşteriyle Birlikte Test Sürüşü Yapılarak Teslim Edilir.

Misyonumuz

Uğur amortisör, 20 yılı aşkın süredir amortisör tamiri yapmaktadır. Bunca uzun zamandan beri bu işi yapmamızın nedeni günü kurtarmak yerine sürdürülebilir müşteri memnuniyetini esas almamızdır.

Biz her müşterimizin işini kendi işimiz gibi özenerek yaptığımız için bu sektörde 20 yılı aşkın süredir ayakta duruyoruz. Bu özenden bu güne kadar hiç taviz vermedik, vermeyeceğiz. Bize her gelen müşteri parasını helal etsin, tavsiye etsin yeterli. Bu misyon ile 25 yıl önce yola çıktık Allah utandırmasın.

Kurumsal

Vizyonumuz

Uğur amortisör, sektörde kaliteli işçiliğin ve garantili amortisör tamirinin tavsiye üzerine yayılan ciddi bir firması haline gelmiştir. Malzeme kalitesinden ve hizmetimizden ödün vermeden çalışmak presiblerimizin başında gelir

Her geçen gün büyüyen ekibi ve hizmet kalitesiyle sektörde kendiliğinden markalaşan Uğur amortisör, artık Türkiye 'de şubeler açarak amortisör tamirinde tek adres olmayı kendine vizyon edinmiştir. Uğur amortisör, amortisör tamirinde 25 yılı aşkın süredir kaliteli malzeme kullanarak adını hafızlara kazımıştır.

Kurumsal